Kikki K large planner unboxing

15/03/2017

Dnes zdravím všechny milovníky papíru, samolepek a diářů! Konečně jsem se odhodlala a objednala si pár věcí u Kikki K. Pokud jste o tomto e-shopu zatím neslyšeli, jedná se o australskou společnost, která je známá především díky výrobě luxusních diářů. V nabídce však mají i spoustu sešitů, deníků, propisek, pořadačů atp. Pro lepší představu – jejich diáře jsou velikostí i provedením velice podobné známému Filofaxu. Oproti tomu si je ale můžete daleko více personalizovat a celkově jsou více veselé – prostě vás nikdy nebudou nudit! Mimo jiné jsou vyráběné ručně a z pravé kůže.

Objednávejte až dva dny po registraci!

Pokud uvažujete nad nákupem v Kikki K, mohlo by se vám hodit pár rad, které jsem během objednávky nasbírala já. První z nich se týká registrace. Za ni totiž dostanete slevu 10 euro na celý váš nákup! Voucher vám však na e-mail dorazí zhruba až 24 hodin po tom, co si registraci vytvoříte. Kdybych to byla věděla, určitě bych byla trošku trpělivější a slevu ráda využila.

Počítejte se clem a DPH!

Ne každý je tak netrpělivý a zbrklý jako já. I tak ale věřím, že se vám tato situace může stát docela snadno a důležitou informaci můžete přehlédnout. Pod každým detailem produktu v sekci „Shipping“ máte totiž uvedeno, že cena výrobků nezahrnuje clo a DPH! Této poznámky jsem si bohužel nevšimla, objednala úmyslně více věcí, aby mi vyšlo poštovné zdarma, no a ve finále jsem si k celkové ceně doplatila ještě 1000 Kč na celní správě. Pokud si tedy stanovíte limit, který jste ochotni utratit, nezapomeňte si k vybraným produktům, připočítat ještě DPH!

První věc, která mi spadla do nákupního košíku, byl samozřejmě diář! Zvolila jsem velikost large, což je A5. Pro spoustu lidí je tato velikost příliš velká a tedy i nepraktická (raději tedy volí verzi A6). Já jsem však přesně věděla, do čeho jdu a jsem spokojená. Při těchto rozměrech má diář uvnitř osm přihrádek, z toho jednu na zip a jednu na zadní straně. Vnější strana i přihrádky jsou vyrobeny z kůže. Světle modrá část, kterou můžete vidět na fotkách, je vyrobena z velmi hrubé látky. U zapínání najdete také držátko na propisku!

Diářek má kroužkovou vazbu, což je samo o sobě skvělé. Díky tomu jej nemusíte užívat pouze jeden rok, nýbrž tak dlouho, jak jen budete chtít – stačí jen vyměnit náplň! Tu si můžete pořídit klidně od Filofaxu, jelikož kroužková vazba s Kikki K je totožná. Pokud jste však maličko kreativní, nebojte se a vyrobte si ji sami! ☺ Obsah si potom můžete rozdělit pořadači. K nim dostanete i dva papíry samolepek, které si můžete popsat, dle svého zvážení.

Abych si mohla celý diář trošku více personalizovat, přikoupila jsem si i pár doplňků ze stejné série – všechno bude tedy hezky ladit. Jedním z nich je tenhle sešitek plný samolepek. Najdete v něm spoustu ozdobných krajů do kalendáře, motivační citáty a drobné zdobení ke každodenní agendě.

paper lover book najdete drobné DIY, motivační kartičky s citáty a různé zdobení, které využijete zase u kroužkové vazby.

Dále jsem si pořídila dashboard kit, ve kterém jsou praktické drobnosti k diáři. Najdete v něm dvě washtapes, dvě sponky ve tvaru srdíček, dvě kartičky s citáty a papírovou kapsičku – do ní plánuji dávat vstupenky na akce, kterých se hodlám zúčastnit. Plastové pravítko může sloužit zároveň jako záložka. Kit dále obsahuje další dvě stránky samolepek, euro složku a oddělovač se zdobením – je toho opravdu hodně! Tohle balení doporučuji přidat ke každému diáři!

No a nakonec jsem si k objednávce přihodila ještě tuto propisku. Je sice z jiné kolekce, ale i tak mi krásně ladí. Píše černě, má otočné zapínání a působní elegantně – ale hlavně je docela těžká a kvalitní!

I přesto, že jsem nakonec kvůli DPH zaplatila o dost více, než jsem plánovala, mám z nákupu velikou radost! Všechny výrobky jsou kvalitně zpracované, na ničem jsem nenašla žádnou závadu. Baliček mi přišel cca do šesti dnů a po celou dobu mě Kikki K, prostřednictvím mailu informovalo o tom, kde se zásilka právě nachází. Mají velice osobní přístup, což je mi vždy sympatické.

Všem dalším milovníkům diářků – doporučuji!

1 Comment

  1. Odpovědět

    Lucy Lavender

    Ten diář vypadá úžasně! :)❤

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *