How to disappear

19/09/2017

Ze všeho nejdřív musíte objevit místo, kde pro vás přestane existovat čas. Je to místo, kde zapomenete sledovat hodiny a nevzpomínáte si, který den v týdnu vlastně je. Teplo je povoleno obstarat si pouze svépomoci, aby se atmosféra prohloubila vůní hořícího dřeva a záchody musí být zásadně suché!

Dalším a zásadním krokem je parta správných lidí, kteří se chtějí ztratit s vámi. Pravidlo čím víc, tím líp tady vůbec neplatí, je krásné zmizet třeba jen ve dvou a mlčky spolu poslouchat praskání krbu. Když se vám ale zaštěstí a najdete kolem sebe více lesprahnoucích podivínů, šup s nimi do batohu! Oproti příjemným tichým chvílím, budete mít pro změnu zaručeno spoustu nepřetvařované, poctivé zábavy.

Samozřejmě nemůžeme zapomenout na půlnoční táborák se spoustou dobrého jídla a kytaru – nebo alespoň kvalitní zásoby vaší oblíbené hudby. Pokud vaše milované místo není chráněno protisignálovou izolací jako to naše, vypněte si prosím své telefony. A když už jsou večery příliš chladné, schováte se v chatce a společně se bavíte kartami,  partičkou či jinými společenskými hry.

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *