Gansai Tambi watercolors

15/02/2017

Dnes bych se s vámi chtěla podělit o mé pocity z akvarelových barev Gansai Tambi.

Četla jsem o nich spoustu chvályhodných recenzí. Když jsem zjistila, že si je lze pořídit v pražském Pebeu, neváhala jsem a ihned si zašla pro paletu 34 odstínů.

Barvy můžete pořídit například v sadě, a to od pouhých 12, až do 34 odstínů. Klidně si je ale můžete koupit i jednotlivě.

Já osobně, jsem unešená už jen ze samotného vzhledu balení. Je to jako dekorace sama o sobě. Z vnitří strany obalu si dokonce můžete vytvořit barevnou paletu, což je při malování užitečné, jelikož spousta barev vypadají po použití na papíře docela jinak.

Se samotnou kvalitou barev jsem ohromně spokojená. Jednotlivé odstíny jsou neuvěřitelně syté, překrásné. Skvěle se s nimi pracuje, a to jak s minimálním, tak i s větším množstvím vody. Míchání barev je prostě snadné. Paleta má úžasný výběr především modrých a zelených odstínů! Ty vypadají na papíře opravdu fantasticky! Jestliže se chystáte malovat například krajiny, jsem si jistá, že s barvami budete spokojeni.

A pokud si je chcete před koupí osobně vyzkoušet, doporučuji zajít do kamenného obchůdku Pebeo, kousek od Dlouhé. Personál je opravdu ochotný a některé odstíny se mnou slečny rovnou i vyzkoušely. 🙂

 

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *