Christmas reads

27/11/2017

 

Today, I have prepared some tips for festive reading, which will get you into the Christmas mood. I would be probably repeated myself if I would create the list with my favorite Christmas movies and books can be other brilliant idea how to find your Christmas spirit! Also, you can give them to your close ones as the gift 🙂 Let me know, if you have any other festive book favorites!

Dnes jsem si pro Vás připravila pár tipů na zimní čtení, které vás určitě vánočně naladí. S filmy bych se pravděpodobně opakovala a říkala jsem si, že knihy jsou dalším super způsobem, jak propadnout vánočnímu kouzlu. Mohly by být taky výbornou volbou dárku pro vaše blízké 🙂 Dejte mi vědět, pokud máte nějaké své další oblíbené!

4 komentáře

 1. Odpovědět

  L.

  Z těchto knížek jsem četla pouze poslední a to Let it snow, kterou jsem četla během vánoční svátků a úplně jsem si u té knížky odpočinula :))

  http://shardofdreams.blogspot.cz

  1. Odpovědět

   Ester Bednárková

   Ano, je to spíše oddechové čtení na zpříjemnění večera 🙂

 2. Odpovědět

  Another Dominika

  Já jsem moc knížek vyloženě s vánočním tématem zatím moc nečetla, ale četla jsem Sněží, sněží a knížka se mi moc líbila.. četla jsem ji v období Vánoc, což taky přispělo k celkové atmosféře 🙂

 3. Odpovědět

  Kuba a Kája

  Ahoj Ester, zdraví tě Kuba a Kája. Máme noční a myslíme na tebe!! 🙂

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *